Sprzedaż Gazu Lipka - Romgaz - Dostawca paliw i gazu w butlach

Po drodze zatankuj na stacji paliw Romgaz!

Stacja paliw Romgaz

Sprzedaż gazu Lipka

Lipka to urokliwa wieś zlokalizowana w powiecie złotowskim, będąca główną siedziby gminy Lipka. Pomimo niewielkich rozmiarów, wieś posiada bardzo bogatą historię. To właśnie stąd pochodziło wino, które na początku XX wieku zostało nagrodzone medalem na Światowej Wystawie Win w Petersburgu. Nasza stacja paliw Lipka powstała w tym miejscu w związku z dużym zapotrzebowaniem lokalnej społeczności na paliwa oraz gaz grzewczy. Warto również zaznaczyć, że Lipka zlokalizowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 188 pomiędzy Złotowem a Człuchowem. Na terenie Lipki znajduje się Obszar Natura 2000 ,,Dolina Debrzynki” o dużych walorach przyrodniczych, które doceni każdy miłośnik środowiska naturalnego. Osoby zainteresowane ekologią bardzo często decydują się również na ogrzewanie gazowe dla domu, które umożliwia między innymi hurtownia paliw Lipka. Poszukujesz wysokiej jakości paliwa ze sprawdzonego źródła? Nasza stacja paliw Lipka to miejsce, które koniecznie powinieneś odwiedzić. Poza napełnieniem zbiornika paliwa zajmujemy się także uzupełnianiem butli gazowych. 

Sprawdź nasze stacje

Hurtownia sprzedaży paliw Lipka

Sprzedaż gazu Lipka to nasza pasja, którą realizujemy od wielu lat. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami, których interesuje gaz dla biznesu z pewnego źródła. Hurtownia paliw Lipka jest jednym z dystrybutorów najwyższej jakości LPG, który posiada szereg zastosowań w gospodarce. Niektóre zakłady wykorzystują go na potrzeby produkcyjne, natomiast powszechnie jest on wykorzystywany również w gastronomii oraz przemyśle ciepłowniczym. Ogrzewanie gazowe dla firm stanowi świetny sposób na podniesienie prestiżu przedsiębiorstwa i przyczynienie się do poprawy jakości powietrza jakim oddychamy. Stacja Lipka jest kolejnym krokiem rozbudowy naszych sieci stacji paliw w miejscach, które tego potrzebują. Szukasz stacji z dobrym paliwem, smaczną kawą i czystą toaletą? Stacja paliw Lipka to miejsce stworzone z myślą o tobie! Wysoką jakość świadczonych usług docenia zarówno lokalna społeczność, jak i osoby będące ,,przejazdem”.

Skorzystaj z naszych stacji w następujących miejscowościach: Biały Bór, Człuchów, Jastrowie, Konarzynki, Tuchola, Złotów, Ińsko, Szczecinek, Bytów, Lipka, Miastko

Ciężarówka Romgaz

Aktualności

Zobacz wszystkie
(59) 833 10 27