Stacje Paliw Romgaz - Dostawca Gazu i Paliw Romgaz

Po drodze zatankuj na stacji paliw Romgaz!

Stacja paliw Romgaz

Jeśli podróżujesz po Polsce przez województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie czy wielkopolskie, koniecznie wypatruj stacji paliw z logiem „Romgaz”! Znajdziesz na niej wszystko, czego potrzebujesz, by odetchnąć po długiej trasie służbowej lub odpocząć, jadąc z rodziną. Daj zaskoczyć się wysoką jakością obsługi, czystością i komfortem, smakiem pysznego jedzenia i aromatem świeżo palonej kawy.

Sprawdź nasze stacje

Wszystko, czego potrzebujesz w trasie

W Romgazie przemierzamy tysiące kilometrów tygodniowo – doskonale wiemy więc, że dobra stacja, to nie tylko dostawa paliw, ale też przestrzeń umożliwiająca odetchnięcie i odzyskanie energii oraz wyposażona w produkty wspierająca rozwiązywanie problemów, które zdarzają się na trasie. Z tego względu w naszych sklepikach znajdziesz wysokiej jakości przekąski, napoje i przydatne gadżety oraz szeroki asortyment akcesoriów samochodowych, kosmetyków do mycia pojazdu, płynów eksploatacyjnych i wielu innych. Skorzystasz także z czystych i przestronnych toalet.

 

Stacja Paliw Romgaz

Smakowite jedzenie i pobudzająca kawa

Odwiedzając stacje paliw Romgaz, koniecznie wrzuć coś na ząb! Skorzystaj z szerokiej oferty gastronomicznej, w której mamy coś dla klientów w każdym wieku – zarówno w wersji mięsnej, jak i wegetariańskiej: zawsze świeże sałatki, hot-dogi, zapiekanki i kanapki. Przy kolejnej wizycie koniecznie spróbuj też naszej słynnej świeżo palonej kawy marki Take&Fly, która pobudzi Twoje zmysły już od pierwszego łyka! Zawsze pomocna i uśmiechnięta obsługa przygotuje dla Ciebie wybrane produkty według Twoich preferencji.

Stacja Paliw Romgaz

Świetnie wyposażone myjnie

Na stacjach paliw Romgaz znajdziesz również dobrze wyposażone samoobsługowe myjnie, w których dzięki aktywnej, kolorowej pianie karoseria Twojego pojazdu odzyska dawny błysk! Stosowane przez nas innowacyjne kosmetyki nie tylko bez wysiłku usuwają wszelkie zabrudzenia, ale też zabezpieczają lakier na długi czas.

Ciężarówki Romgaz na myjni

Aktualności

Zobacz wszystkie
(59) 833 10 27