O Firmie - Dostawca Gazu i Paliw Romgaz

Poznaj Romgaz i zacznij oszczędzać!

Zostań naszym partnerem w biznesie

Zarząd Romgazu
Ponad 30-letnie doświadczenie w branży.

W Romgaz wiemy, że biznes musi opierać się na zaufaniu i rzetelności. Od ponad 30 lat funkcjonowania firmy inwestujemy nie tylko w sprzęt i szkolenia, ale też w dobre relacje z naszymi kontrahentami, dostawcami i klientami.

Od rozwożenia butli z propan-butanem do domów po prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, oferujące dostawy gazu LPG i oleju napędowego do firm, gospodarstw rolnych i osób prywatnych, Romgaz stał się rozpoznawalną marką w regionie Polski Północnej. Dzięki kreatywnym rozwiązaniom, dopasowanym do wyzwań, z jakimi przychodzą klienci biznesowi, pomagamy oszczędzać na energii dziesiątkom instytucji w całym kraju setki milionów złotych rocznie.

Zgrany zespół specjalistów

Zgrany, lojalny zespół najlepszych specjalistów od paliw i technologii to podstawa funkcjonowania Romgaz. Większość jego członków związała z firmą całe swoje życie zawodowe, nie zatrzymując się jednak ani na chwilę w zdobywaniu doświadczenia i aktualizowani wiedzy. To oni zabiegają o to, by każdy klient czuł, że jest pod doskonałą opieką na każdym etapie realizacji inwestycji – od konsultacji po postawienie zbiorników i regularne tankowanie.

Darmowa konsultacja
Pracownik Romgazu

Poznaj ekspertów Romgaz

Opowiedz nam o tym, jakie koszty generuje Twoja firma – a nasi eksperci powiedzą Ci, o ile i jak możesz obniżyć koszty dzięki współpracy z Romgaz! Zadzwoń lub napisz do jednego z przedstawicieli i umów się na bezpłatną konsultację.

 • Michał Szultka Romgaz

  Michał Szultka

  Prezes zarządu
 • Tomasz Szultka Romgaz

  Tomasz Szultka

  Członek zarządu
 • Maciej Szultka Romgaz

  Maciej Szultka

  Dział handlowy - gaz grzewczy, paliwa
 • Łukasz Szultka Romgaz

  Łukasz Szultka

  Dyrektor sprzedaży paliw
 • Małgorzata Szulc

  Kierownik działu obsługi klienta
 • Ewa Chrapkowska Romgaz

  Ewa Chrapkowska

  Pracownik biurowy, gaz w butlach i LPG
 • Kamila Rożek Romgaz

  Kamila Rożek

  Pracownik biurowy
 • Natalia Gliszczynska Romgaz

  Natalia Gliszczyńska

  Pracownik biurowy, gaz grzewczy
 • Sylwia Myszka Romgaz

  Sylwia Myszka

  Kadry i płace
 • Agnieszka Szultka

  Opiekun klienta
 • Monika Delig Romgaz

  Monika Delig

  Koordynator stacji
 • Aneta Szulc Romgaz

  Aneta Szulc

  Koordynator stacji

Dlaczego warto postawić na Romgaz?

Szukasz firmy, która zamieni Twoje energochłonne przedsiębiorstwo w oszczędny biznes oparty na LPG? Zależy Ci, by już na etapie projektu uwzględnić specyfikę oraz przyszłą strategię rozwoju firmy? Wybierając Romgaz, stawiasz na indywidualne, inteligentne podejście do procesu inwestycyjnego oraz zwrócenie uwagi na niuanse panujące w branży. Decydujesz się na rzetelność, punktualność i pewność dostaw oraz jakość, która nigdy nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak zamieniamy obietnice w czyny!

Darmowa konsultacja
Romgaz

Aktualności

Zobacz wszystkie
(59) 833 10 27