Gaz w Butlach - Oferta! - Dostawca Gazu i Paliw Romgaz

Gaz w butli
– tylko od Romgaz!

Zamów gaz w butlach
Oferta na gaz w butlach od Romgaz

Sprzedaż gazu w butlach znajduje się w ofercie Romgaz już od ponad 30 lat! Przez ten czas wiele się zmieniło – a oferowane dziś przed nas butle z gazem są jeszcze bardziej bezpieczne, lżejsze, pozwalające na wydajniejsze zużycie i łatwe w wymianie. To, co jest stałe, to że docierają do naszych klientów zawsze na czas, zgodnie z ich potrzebami. Skontaktuj się z nami i zamów!

Zaoszczędź na gazie w butlach!

Gdzie używać butli z gazem?

Gaz w butlach do domu:

Gotowanie na gazie jest zdecydowanie tańsze niż używanie energii elektrycznej. Butle z gazem wciąż też biją rekordy popularności poza miastami. Jeśli rozglądasz się za wydajniejszą alternatywą dla obecnego dostawcy butli z gazem lub poszukujesz firmy, z którą zwiążesz się na lata w nowym domu, w Romgaz znajdziesz to, czego szukasz: dobre ceny, punktualność, nowoczesne rozwiązania i bezpieczeństwo.

Zastosowanie:

 • w kuchni
 • do ogrzewania domu
 • do gotowania na zewnątrz

Gaz w butlach dla biznesu:

Propan-butan to świetna forma pozyskiwania energii i ciepła nie tylko dla domu, ale też dla małych i średnich firm czy restauracji. Dzięki wydajnemu paliwu od Romgaz, wymiana butli gazowych odbywa się rzadko, bo dopiero po całkowitym, 100% odparowaniu gazu – zaoszczędzisz więc na rachunkach i zarobisz więcej! Oferowane przez nas butle mogą być używane także w wózkach widłowych, zapewniając optymalny udźwig, ciche działanie i zwiększenie komfortu pracy.

Zastosowanie:

 • w restauracjach
 • w małych i średnich firmach usługowych
 • w wózkach widłowych

Rodzaje butli z gazem od Romgaz:

Zobacz, co znajdziesz w naszej ofercie. Gwarantujemy, że każda propozycja to dokładnie 11 kg gazu – jeżeli jest inaczej, masz prawo do reklamacji. Chcesz wiedzieć, jaka jest cena butli z gazem, której potrzebujesz? Skontaktuj się z nami!

 • Gaz
 • Ilość gazu
 • Waga butli
 • Waga łączna
 • Zawór
 • Przezierność ścianek
 • Zawór bezpieczeństwa
Pobierz katalog

Innowacyjne i nowoczesne butle z gazem

Oferujemy wiele rodzajów butli z gazem, które zawierają wydajny propan-butan w zmiennych proporcjach lub czysty, najwyższej jakości propan. W zależności od potrzeb klienta, doradzamy, który typ zapewni najbardziej wydajne zużycie i najrzadszą wymianę butli gazowych. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są nie tylko bezpieczeństwo, ale też poczucie, że otrzymują to, co najlepsze.

Oprócz klasycznych butli z gazem oferujemy też innowacyjną „Romgaz PRO+”, która charakteryzuje się przeziernością ścianek, umożliwiającą bieżącą kontrolę zużycia, niższą wagę, ułatwiającą przenoszenie oraz systemem „click-on”, dzięki któremu wymiana zajmuje dosłownie kilka sekund!

Zamów gaz w butlach

Zasady bezpieczeństwa

Do atutów naszej oferty należą nie tylko świetna cena butli z gazem, stały kontakt z klientami oraz elastyczność i punktualność, ale też dbanie o bezpieczeństwo na każdym etapie. Nasi pracownicy na życzenie wymieniają butle, podłączają ją do kuchenki oraz przeprowadzają okresowe badania szczelności urządzenia – w innych przypadkach przekazują szczegółowe zasady użytkowania. Oprócz tego oferowane przez nas butle posiadają kilka systemów zabezpieczeń, zgodnych z normami i zaleceniami, w tym: zgrzew, chroniący przed przypadkowym otwarciem czy tzw. poduszkę gazową. Plomba to również dowód na napełnienie w rozlewni Romgaz, przy pełnej kontroli ilości i jakości paliwa.

Aktualności

Zobacz wszystkie
(59) 833 10 27