Bezpłatna konsultacja - Dostawca Gazu i Paliw Romgaz

Umów się na bezpłatną konsultację!

Umów się na bezpłatną konsultację, dotyczącą inwestycji w Twojej firmie. Pozwól nam poznać nie tylko Twoje oczekiwania, co do przyszłych kosztów energii, ale też wdróż nas w specyfikę działania przedsiębiorstwa, potrzeby branży i zaplecze lokalowe. Dzięki wiedzy, którą się z nami podzielisz, przygotujemy rozwiązania perfekcyjnie dostosowane do Twojego biznesu, z uwzględnieniem niuansów i pokonując ewentualne przeszkody.

  Jak przebiega spotkanie?

  Czego możesz spodziewać się podczas bezpłatnej konsultacji?

  Etap 1

  Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Jakie urządzenia chcesz zasilić? W jakim trybie na co dzień oraz w długim okresie pracuje firma? Jaka jest powierzchnia budynku? Te i kilka innych pytań pozwolą nam precyzyjnie określić, jakich i o jakiej mocy urządzeń potrzebujesz.

  Etap 2

  Pokaż nam, gdzie na mapie znajduje się działka, na której będzie realizowana inwestycja. Dzięki temu już w trakcie naszego spotkania możemy poszukać najbardziej dogodnych rozwiązań lokalizacyjnych.

  Etap 3

  Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania i wstępnie oszacujemy, ile możesz dzięki nim zaoszczędzić oraz jak długo będzie trwał cały proces.

  Umów się z nami na spotkanie i zrealizuj swoje biznesowe cele ze wsparciem Romgaz!