Romgaz | Sprzedaż Gazu Biały Bór - Romgaz - Dostawca paliw i gazu w butlach

Po drodze zatankuj na stacji paliw Romgaz!

Sprzedaż gazu Biały Bór

Konarzynki to miejsce na uboczu Borów Tucholskich, zlokalizowane w ważnym punkcie komunikacyjnym. To tutaj łączą się drogi z Charzykowy, Swornegacie i Lipnicy. Jest to obszar o dużym znaczeniu Biały Bór to malownicze miasteczko położone na historycznym Pomorzu Gdańskim. Miejsce zlokalizowane na przesmyku jeziora Bielsko i Ławiczka skrywa pewnie tajemnice oraz bogatą historię. To właśnie tutaj działało Stado Ogierów Biały Bór, czyli jedna z najważniejszych hodowli koni w Polsce. Działalność firmy Rom-Gaz na tym terenie realizowana jest przez sprzedaż paliw Biały Bór, napełnianie butli gazowych oraz sprzedaż gazu dla domu i firm. Hurtownia paliw Biały Bór to miejsce, które zapewnia najwyższej jakości paliwa oraz gaz do podmiotów prywatnych, jednostek terytorialnych oraz przedsiębiorstw. Biały Bór stanowi jeden z największych ośrodków Ukraińców w Polsce. Stało się tak za sprawą akcji Wisła w czasie II Wojny Światowej. Stanowią oni istotny element lokalnej gospodarki i kultury, o czym może świadczyć istnienie Zespołu Szkół Ukraińskich. Podstawą funkcjonowania wielu firm oraz ośrodków wypoczynkowych są butle gazowe Biały Bór. Są one wykorzystywane w kuchenkach, czy chociażby wózkach widłowych i kamperach.

Sprawdź nasze stacje

Autogaz Biały Bór

LPG nadal stanowi najtańsze paliwo silnikowe wykorzystywane powszechnie w samochodach. Zauważają to również producenci samochodów, którzy coraz chętniej obok pojazdów benzynowych i wysokoprężnych oferują również fabryczne instalacje gazowe w swoich pojazdach. Kolejną zaletą jaką niesie za sobą autogaz jest ekologia. LPG nie emituje związków siarki i ołowiu, natomiast stopień emisji azotu jest bardzo niski. Sama technologia instalacji gazowych uległa dużej ewolucji, dzięki czemu poprawiono jej wytrzymałość i wydajność. Podobnie sprawa wygląda w przypadku gazowych systemów grzewczych. Naturalny gaz grzewczy jest jednym z popularniejszych rozwiązań ciepłowniczych w Polsce. Sprzedaż gazu Biały Bór skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorstw czy chociażby służb ratowniczych. Marka RomGaz to przede wszystkim wysoka jakość i doświadczenie w zakresie sprzedaży i dystrybucji paliw na terenie województwa pomorskiego.

Skorzystaj z naszych stacji w następujących miejscowościach: Biały Bór, Człuchów, Jastrowie, Konarzynki, Tuchola, Złotów

Aktualności

Zobacz wszystkie
Zamów bezpłatną konsultację Zamów butlę