Zabezpiecz dom i firmę przed nieprzewidywalnymi rachunkami za ciepło! - Blog Romgaz
Aktualności
Wróć do listy
04.10.2022

Zabezpiecz dom i firmę przed nieprzewidywalnymi rachunkami za ciepło!

Rachunek za ogrzewanie gazowe

Wielu odbiorców gazu ziemnego – oraz osoby, które palą węglem, drewnem, pelletem czy ekogroszkiem – zastanawiają się dziś, czy będą mieli czym grzać, czy przetrwają zimę i czy utrzymanie ciepła w domu nie zrujnuje ich domowego budżetu. To samo tyczy się firm, które używając gazu ziemnego, nie wiedzą, jak będą wyglądały kolejne miesiące. A przecież można się przed tym zabezpieczyć!

Umiesz liczyć – licz na siebie!

Jeśli zima 2022/2023 będzie tak samo chłodna i długa, jak w poprzednim sezonie, a przewidywania ekspertów co do cen i dostępności ogrzewania się sprawdzą, wielu Polaków czeka ubóstwo energetyczne. Zarówno firmy, jak i odbiorcy prywatni będą musieli wybierać, z czego zrezygnować, aby utrzymać optymalną do pracy czy życia temperaturę w budynku.

Licząc na obietnice państwa, że gazu nie zabraknie, polując na węgiel i drewno czy wmawiając sobie, że rachunki nie mogą być aż tak wysokie, można się srogo przeliczyć. Lepiej przygotować się na to, co nieuniknione i wziąć sprawy w swoje ręce!

Zapewnij rodzinie bezpieczeństwo

Możesz już teraz oszczędzać dosłownie na wszystkim i przygotowywać się na nieznaną wysokość rachunków – o ile ciepło w ogóle będzie – albo zainwestować w inne rozwiązanie. Niezależnie, czym ogrzewasz obecnie, pomyśl o LPG i własnym zbiorniku na paliwo!
Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie:

  • masz własny zbiornik z gazem, który możesz na bieżąco monitorować;
  • możesz go napełnić w 100% – LPG jest dostępne bez problemu – w cenie, która jest obecnie, więc nie musisz się martwić o wysokość rachunków w przyszłym roku;
  • nikt nie odetnie Ci z dnia na dzień ogrzewania i nikt nie decyduje o tym, jak, ile i kiedy możesz grzać we własnym domu!

Jeśli chcesz poznać darmową wycenę i dowiedzieć się, w jaki sposób zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na zimę – skontaktuj się z nami!

Zbiornik Romgaz

Zadbaj o interesy firmy

Przedsiębiorstwa – tak, jak odbiorcy prywatni – zostali postawieni pod ścianą. Co prawda rząd zapewnia, że gazu nie zabraknie, ale eksperci zgodnie twierdzą, że koszty dla firm mogą być kolosalne – prowadząc do masowych bankructw i upadłości na początku 2023 roku. Nic dziwnego – większość małych czy dużych biznesów nie ma aż takich oszczędności, by opłacać 3-, a nawet 5-krotnie wyższe rachunki za energię! Szczególnie, że to nie jedyne czekające na biznes podwyżki w tym roku…
Możesz załamywać ręce, planować zwolnienia czy brać kolejne kredyty… albo zrobić to, co najlepsi: mądrze zainwestować we własne, kontrolowane źródło energii. Tym właśnie jest zbiornik na LPG, który daje Ci gwarancję, że:

  • zapłacisz przewidywalną cenę za dokładnie taką ilość paliwa, jaką wypełniasz swój zbiornik;
  • gdy paliwa zrobi się niewiele, dowieziemy Ci je do 48 godzin od zamówienia;
  • uwolnisz się od rachunków za rozruch i innych opłat dodatkowych – nawet, jeśli zdecydujesz się chwilowo zawiesić działalność.

Nie rezygnuj w kryzysie z tego, na co pracujesz całe życie – podejmij mądrą decyzję, która może uratować Twój biznes. Skontaktuj się z Romgazem i poznaj darmową wycenę!

Przepłacasz? Wyceń koszty ogrzewania w Twojej firmie.

Darmowa konsultacja

Zobacz także

Zobacz wszystkie
(59) 833 10 27