ROMGAZ – Sprzedawca sukcesu biznesowego - Blog Romgaz
Aktualności
Wróć do listy
12.04.2024

ROMGAZ – Sprzedawca sukcesu biznesowego

W Romgaz sprzedajemy LPG, paliwa, propan-butan… A nasi klienci B2B kupują od nas ciepło, energię, pracę maszyn, większą konkurencyjność, przejechane bezawaryjnie kilometry, rozwój działalności. Za każdym razem otrzymują o wiele więcej niż to, po co do nas przyszli – bo sprzedawanie to pomaganie!

Przychodzi biznesman do Romgazu…

Wśród naszych klientów biznesowych znajduje się mnóstwo profesjonalistów w swoim fachu. Są nastawieni na rozwój, szukają oszczędności, inwestują w najlepsze rozwiązania. Wiedzą, że przejście na propan może wygenerować dla nich dodatkowe środki, które przeznaczą na pomnażanie dochodów lub kolejne prorozwojowe inwestycje. Jednak zawsze są zaskoczeni, jak wiele może się zmienić, gdy spośród wielu ofert wybiorą Romgaz!

Działając na rynku od przeszło 30 lat, obecnie realizujemy ponad 100 inwestycji rocznie, z tego 30% dla sektora B2B. Doskonale wiemy, że klient nie przychodzi do nas nie tylko po gaz dla biznesu https://romgaz.com.pl/gaz-dla-biznesu – jego prawdziwą motywacją jest szukanie oszczędności, chęć inwestowania w przyszłość, zapewnienie ciepła w swojej firmie, wykorzystanie potencjału maszyn, wybicie się na rynku. A my te plany zamieniamy w rzeczywistość.

To, czego nie ma w ofercie

Dla nas sprzedawanie to pomaganie. Gdy poznajemy właścicieli firm i słuchamy o tym, czego potrzebują, nigdy nie zakładamy standardowych rozwiązań. Analizujemy to, o czym mówią i doradzamy, co w ich planach można zmienić na lepsze oraz jak zrealizować ich pomysł, by przyniósł korzystniejsze efekty.

Oprócz przeliczania powierzchni na litry gazu i potrzebnej energii na wielkość zbiorników, zastanawiamy się, jak zoptymalizować pracę w danym przedsiębiorstwie i konfrontujemy to z naszym doświadczeniem. Dążymy do tego, aby realizacja nie powodowała przestojów, nie zaburzała estetyki miejsca, a dostawy gazu pozostały płynne i nie zakłócały pracy urządzeń. Zastanawiamy się, których z naszych partnerów zaangażować, żeby rozwiązać nietypowe problemy.

Gdy inwestycja zostaje zrealizowana, stawiamy na relacje i szybką reakcję na to, co dzieje się u klienta. Dzięki telemetrii wiemy, gdy zbliża się dostawa. Gdy słyszymy, że potrzebny jest gaz „na wczoraj”, nawet do 24 godzin – a często tego samego dnia – wysyłamy cysternę wypełnioną gazem. Serwisujemy nasze urządzenia i za darmo wymieniamy zawory bezpieczeństwa, kiedy mija termin ich legalizacji. Jako biznesmeni wiemy, że czas to pieniądz – dlatego stawiamy na niezawodność.

Świadome inwestycje dla rozwoju

Każdy klient biznesowy Romgaz, który przychodzi do nas z pomysłem na zmianę, otrzymuje pełen pakiet informacji, który pozwoli mu świadomie podjąć decyzje. Chcemy, aby zrobił to nie tylko w oparciu o drobne różnice w cenie między ofertami, ale znając pełne konsekwencje wyboru LPG i zmian, które proponujemy. Tylko w ostatnim roku przekonali się o tym właściciele ferm, hoteli, producenci żywności czy samorządowcy, którzy postawili na najlepsze obecnie rozwiązanie, dostępne na rynku!

Przepłacasz? Wyceń koszty ogrzewania w Twojej firmie.

Darmowa konsultacja

Zobacz także

Zobacz wszystkie
(59) 833 10 27