Wybierz

instalację zbiornikową

na gaz płynny

- projekt instalacji gratis!

Zamów

bezpłatną wycenę

Dlaczego ROMGAZ?

Decydując się na dostawę gazu grzewczego oferowanego przez naszą firmę, otrzymujesz gwarancję ciągłości dostaw 24h na dobę. Jako specjaliści zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze zbiornika oraz projektowaniu instalacji grzewczej.

W razie problemów możesz liczyć na szybką pomoc i profesjonalne wsparcie techniczne.

Wykonanie projektu

gazowej instalacji grzewczej

niezbędnych uzgodnień

Uzyskanie

Dostarczenie zbiornika

na gaz grzewczy

Montaż instalacji

gazu grzewczego

do odbioru przez urzędy

Przygotowanie dokumentacji

Bieżące dostawy

gazu propan

Dlaczego warto skorzystać z gazu?

Wydajność gazu grzewczego - Gaz płynny propan to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne. Wysoka wydajność gazu grzewczego pozwala na znaczące zmniejszenie rachunków za prąd.


Brak ryzyka sztucznego zwiększenia wagi - W przypadku zakupu gazu grzewczego nie ma ryzyka zawilgocenia prowadzącego do sztucznego zwiększenia wagi, tak jak w przypadku węgla kamiennego czy pelletu. Tradycyjne paliwa są na to narażone z uwagi na przechowywanie ich najczęściej na otwartej przestrzeni.


Brak ryzyka małej kaloryczności - Cena węgla czy pelletu nie zawsze jest adekwatna do jego kaloryczności.

W przypadku gazu płynnego nie ma takiego problemu.


Sprawność kotła gazowego – sprawność pieców gazowych, dzięki precyzyjnemu dawkowaniu to zazwyczaj ponad 98% czyli prawie całkowite wykorzystanie energii ze spalanego paliwa.

Darmowa wycena

Zbiornik na gaz grzewczy - dzierżawa czy kupno?

W naszej ofercie znajdą Państwo dwie możliwości nabycia zbiornika na gaz grzewczy – zakup lub dzierżawa.

Naszym klientom polecamy kupno zbiornika na własność. Dlaczego?

Szybki zwrot inwestycji - Inwestycja zakupu zbiorników na gaz grzewczy zwraca się po około 3 latach ich eksploatacji i gwarantuje niezależność.

Szybki zwrot inwestycji

Posiadanie własnego zbiornika na gaz grzewczy wiąże się z zyskaniem możliwości sprawdzenia ceny gazu oferowanego u różnych dostawców i wyboru najkorzystniejszej oferty. Dzierżawa zbiornika na gaz grzewczy wiążę się z kolei z podpisaniem umowy zobowiązującej klienta do korzystania z usług tylko i wyłącznie jednego dostawcy, bez możliwości negocjacji cen gazu, co przy dłuższym okresie użytkowania zbiornika niekoniecznie okazuje się korzystnym rozwiązaniem.

Większe możliwości

Zamawiam zbiornik